“Η 1η θέση στον αγώνα είναι απλά ένα αποτέλεσμα, η ουσία είναι να απολαμβάνεις όλα τα υπόλοιπα και εγώ τα απόλαυσα!” Η αθλήτρια Χαρά Παρασκευά στο πρώτο σκαλί του βάθρου στον Parnona Trail Race, αναφέρει πως πρωτίστως έχει απολαύσει αυτή την μοναδική εμπειρία στα παραμυθένια μονοπάτια, παρά την επίδοση! Συγχαρητήρια Χαρά!
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2023/08/image0-6-473x1024.jpeg)
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2023/08/image2-5.jpeg)
“Για δεύτερη συνεχή χρονιά ολοκληρώθηκε ο αγώνας Parnonas Τrail Race σε ένα γραφικό πανέμορφο χωριό στον Κοσμά Κυνουρίας. Τι να πει κανείς για την οργάνωση και την διεξαγωγή του αγώνα; Το όνομα @dwrafifli τα λέει όλα!
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2023/08/image1-6.jpeg)
Τόσο η διαδρομή στο μονοπάτι μέσα στο δάσος, όσο και η θέα από το πυροφυλάκιο, σου αφήνει τις καλύτερες εντυπώσεις. Η 1η θέση στον αγώνα είναι απλά ένα αποτέλεσμα, η ουσία είναι να απολαμβάνεις όλα τα υπόλοιπα και εγώ τα απόλαυσα!”
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2023/08/image3-6.jpeg)
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2023/08/image4-2.jpeg)
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2023/08/image0-7.jpeg)