Με χαρά και περηφάνια αυτή τη φορά η φίλη μας Σιαχούδη Έλενα της Andronikidis Team, συμμετείχε στον Frozen Peaks, Lisse 10km. ο οποίος εκτυλίσσεται σε ένα από τα ιστορικά οχυρά του Νευροκοπίου! Πολλά συγχαρητήρια!
“Πρώτη φορά στον αγώνα οχυρό lisse ! Τα μοναδικά συναίσθημα που με διακατείχαν καθόλη τη διάρκεια του αγώνα ήταν δέος και περηφάνια καθώς έτρεχα σε έναν τόπο ο οποίος αποτελεί ορόσημο μνήμης της ελληνικής ιστορίας! Έφτασα στην γραμμή τερματισμού σε 1 ώρα και 2 λεπτά καταλαμβάνοντας την πρώτη θέση Γυναικών!”
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2024/05/81451b47-24a0-44dc-bbf4-918e74d4a597.jpg)
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2024/05/11ec2a04-65c7-4ee8-8f6c-79c87f53148d.jpg)
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2024/05/42e044ce-1808-49d5-915d-bda7bf36f201.jpg)