![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2024/04/434266209_387802950763478_7611282554744185944_n-771x1024.jpg)
Η αγαπημένη φίλη Κωνσταντίνα Σπανού, αθλήτρια παντός terrain, έλαβε μέρος στον 3ο Ορεινό Δρόμο Μυρμιδόνων Άθλος κατακτώντας την 1η θέση στην ηλικιακή κατηγορία 40-49 ετών και την 6η θέση στη Γενική Κατάταξη Γυναικών! Πολλά συγχαρητήρια Κωνσταντίνα, πάντα επιτυχίες!
“3oς Μυρμιδόνων Άθλος Ορεινός αγώνας δρόμου 21 χιλιόμετρα με 1000+ υψομετρικής…και όμως τα Φάρσαλα έχουν βουνό!!! Η άψογη διοργάνωση, η τέλεια σηματοδότηση και οι πάντα πρόθυμοι εθελοντές μας επέτρεψαν την Κυριακή να απολαύσουμε έναν ασφαλή αγώνα 21χιλ. με 1000+ υψομετρικής με πολλές εναλλαγές τερέν μέσα σε κατάφυτα μονοπάτια και γύρω από τα κάστρα και τα τείχη της πόλης των Φαρσάλων. “
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2024/04/434286226_2376088189254746_6867961941312187650_n-472x1024.jpg)
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2024/04/434304129_1547730155771600_1051737197491014041_n-1024x683.jpg)
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2024/04/434257486_1832625220542456_2397271439316449542_n-530x1024.jpg)