Διαβάστε όλες τις λεπτομέρειες στο site της διοργάνωσης www.speedwayultra.com. Κάντε την εγγραφή σας & ζήστε την μοναδική εμπειρία του πιο γρήγορου αγώνα trail που έχετε γνωρίσει ποτέ. Εκκίνηση & τερματισμός στην πίστα καρτ Καλλιφύτου Δράμας, σπάστε τα φρένα!
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2023/01/310951451_458114266301937_6043844022211191025_n.jpg)
#SWUT SPEEDWAY ULTRA: μια διαφορετική εμπειρία ULTRA RUNNING, καθώς τα υψομετρικά δεν παίζουν ρόλο και οι κορυφές των βουνών δεν είναι στο δρομολόγιο μας! Στόχος μας ο γρηγορότερος αγώνας 100χλμ που έχεις τρέξει!
#SW6H 6HOURS TRACK: Για τους φίλους της ασφάλτου, έχουμε κάτι διαφορετικό. Έναν αγώνα εντός της πίστας καρτ 69 SPEEDWAY διάρκειας 6ωρών την οποία μπορούν να την απολαύσουν μόνοι τους καθ’ όλη την διάρκεια ή σε ομάδα των τριών (3) μοιράζοντας τον χρόνο σε δύο ώρες ο καθένας!
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2023/01/315565694_806971857258457_3571439531566136427_n1.jpg)
#SW46 MARATHON: Ο μαραθώνιος είναι μια μοναδική εμπειρία, ξεχωριστή, για όσους τον τερματίζουν! Αν συνδυαστεί και με υπέροχες εικόνες που δίνει η περιοχή της Καλλιφύτου και την μαγεία που προσφέρει η φύση… τότε ξεχνάς τον πόνο και την κούραση και σου μένει μόνο το χαμόγελο του τερματισμού! Απολαύστε την φύση στα καλύτερα της!
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2023/01/313998418_1310952089663660_1432453991010117638_n-1024x1024.jpg)
#SW10 10KM TRAIL RUN: Οι ULTRA αποστάσεις δεν είναι για όλους, σκέψη μας είναι να σας δώσουμε μια μικρή γεύση της διαδρομής και να γνωρίσετε την πανέμορφη περιοχή της Καλλιφύτου, ο “μικρός” αγώνας των 10χλμ στην διάθεσή σας. Προσοχή όμως, μπορεί να αποφύγαμε και εδώ τα μεγάλα υψομετρικά, οι παλμοί σας όμως μπορούν να φτάσουν στα “ύψη” και λόγω ταχύτητας!
#SWVK VERTICALRUN: Πόσο γρήγορα μπορείς να τρέξεις 1.100μ ανηφόρας σε μονοπάτι?
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2023/01/315951971_837210450854349_2620070796001746060_n.jpg)
Τέλος, το #SWKIDS Track & Fun για τους μικρούς μας φίλους. Η πίστα περιμένει να την απολαύσουν στην παιδική διαδρομή απόστασης 1.000μ, όπως οι “μεγάλοι” λίγες ώρες πριν! Ελπίζουμε οι φωνές και το γέλιο σας να ακουστούν και εκτός πίστας 😉
Καλή αντάμωση!