Η νικήτρια του SW46km με +1.250 θετικής υψομετρικής, Νικολέτα Γεράρδη της Kasimis Training στο Trail Girl!
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2023/04/ΓΕΡΑΡΔΗ-2-1024x576.jpg)
“Προσωπικά απόλαυσα πολύ το SWUT Marathon. Είναι ένας γρήγορος αγώνας, που είναι εύκολο να τον υποτιμήσεις ακριβώς επειδή έχει λίγα υψομετρικά αλλά προϋποθέτει καλή διαχείριση και δρομικότητα. Πολύ ωραία ιδέα η πίστα καρτ ως χώρος εκκίνησης και τερματισμού. Ταιριάζει απόλυτα με την κεντρική ιδέα του αγώνα που είναι η ταχύτητα.
Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα της διοργάνωσης για το μεράκι και τον ενθουσιασμό!”
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2023/04/ΓΕΡΑΡΔΗ-1-1024x768.jpg)