![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2024/01/421830483_882361033899317_2758398399946622447_n.jpg)
Έγραψε με μεγάλα γράμματα το όνομά της στην ιστορία του Σπάρταθλου καθώς μετά από έναν δυνατό αγώνα τερμάτισε σε 29:14:16, τον καλύτερο χρόνο από Ελληνίδα αθλήτρια για φέτος και έγινε η 2η καλύτερη Ελληνίδα όλων των εποχών.
Νωρίτερα, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της, συμμετείχε στο Tihio Wolf’s Race 51 χιλιομέτρων όπου κέρδισε, αλλά και σε άλλους αγώνες μέσα στην χρονιά.
Κατηγορία: Γυναίκα Δρομέας Υπεραποστάσεων
Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024 στις 17:00
Basket Arena του ΟΑΚΑ