![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2024/01/422306363_883110037157750_3010114806063811150_n.jpg)
Η σημαντικότερη αγωνιστική στιγμή του 2023, πιθανότατα είναι ο τερματισμός του στο Tor des Geants απόστασης 330 χιλιομέτρων. Και επειδή γίνεται λόγος για ημέρες και όχι λεπτά ή ώρες διάρκειας του αγώνα, ο Παναγιώτης τερμάτισε μετά από σχεδόν 4 ημέρες κατακτώντας την 25η θέση στην γενική κατάταξη. Ο ακριβής του χρόνος, 90 ώρες και 57 λεπτά, για έναν από τους δυσκολότερους πολυήμερους αγώνες παγκοσμίως.
Κατηγορία: Δρομέας Πολυήμερων Αγώνων X-Ultra
Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024 στις 17:00
Basket Arena του ΟΑΚΑ