![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2024/01/420162578_880146804120740_8218788272121111875_n.jpg)
Εντυπωσίασε με τις νίκες της σε σημαντικούς αγώνες στο χώρο του ελληνικού ορεινού δρόμου αλλά και με τις επιδόσεις της. Διακρίθηκε σε Καρπενήσι, Αμοργό, Olympus Vertical και άλλα. Ο λόγος για την Φωτεινή Μεϊντάνη που βραβεύεται ως Γυναίκα Δρομέας μικρών και μεσαίων αποστάσεων.
Κατηγορία: Γυναίκα Δρομέας Μικρών & Μεσαίων Αποστάσεων (Βουνό)
Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024 στις 17:00
Basket Arena του ΟΑΚΑ