![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2023/08/369015611_691448299691215_6025862963614622690_n.jpg)
Η Jacquie Mannhard κατέκτησε την 1η θέση στην κατηγορία των Γυναικών και την 15η θέση στη γενική κατάταξη στον επετειακό Leadville Trail 100miles Run presented by La Sportiva σε 21:24:55. Στη 2η θέση η Lucie Hanes σε 23:16:51, ενώ στην 3η θέση η Madeline Wighardt σε 23:32:57.
Όσο αφορά τους αθλητές που εκπροσώπησαν τη χώρα μας, η εκπληκτική Jo Manta αναγκάστηκε να εγκαταλείψει λόγω πτώσης και τραυματισμού, ενώ βρισκόταν ήδη σε εξαιρετική θέση στην κατάταξη περίπου στα 50 μίλια.
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2023/08/368946399_10161246468659697_3619684609060620005_n.jpg)
Η Αλεξία Παππά πέτυχε μία πολύ δυνατή εμφάνιση κατακτώντας την 21η θέση σε 27:47:14, μια αθλήτρια η οποία έχει αποδείξει και στο παρελθόν τη δυναμική της, έχοντας κατακτήσει το Πανελλήνιο ρεκόρ στα 10.000μ. και πετυχαίνοντας ένα εξίσου αξιοθαύμαστο αποτέλεσμα στο Μαραθώνιο 2:34!
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2023/08/369047522_865642554953849_1603632380010880258_n-819x1024.jpg)
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2023/08/369041918_865642561620515_9066523293327422645_n-819x1024.jpg)
Εξαιρετική εμφάνιση για τον Σπύρο Λογοθέτη στην 14η θέση σε 21:55, DNF δυστυχώς για τον Ιωάννη Γαλανόπουλο στα 37,9 μίλια. Συγχαρητήρια σε όλους για την θαυμαστή προσπάθεια!
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2023/08/369038806_691448303024548_6685536760267047030_n-1024x684.jpg)
![](https://www.trailgirl.gr/wp-content/uploads/2023/08/369042414_691448306357881_7716750564469952940_n-1024x685.jpg)